Miasto i Gmina Sienno

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy Uczniowie i Rodzice! Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2023/2024 życzymy Wam drodzy Uczniowie sukcesów w nauce, rozwijania swoich talentów i pasji oraz nowych inspiracji. Mamy nadzieję, że po udanych wakacjach wracacie do swoich szkół i przedszkoli wypoczęci, pełni zapału i żądni wiedzy. 

Szczególne życzenia kierujemy w stronę uczniów rozpoczynających przygodę z edukacją – by spełniły się wszystkie Wasze marzenia o szkole, a zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, która umożliwi osiąganie sukcesów.
Państwu Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi życzymy kreatywności,wytrwałości i cierpliwości. Niech nowy rok szkolny będzie dla Państwa pasmem sukcesów pedagogicznych i ambitnych przedsięwzięć, dający satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie środowiska dla którego tę wyjątkową służbę Państwo pełnią.
Szanowni Rodzice, życzymy Wam aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci oraz wzorową współpracę z nauczycielami i wychowawcami.

 

Wójt Gminy Sienno
Mariusz Strąk

Przewodniczący Rady Gminy Sienno
Roman Markiewicz