Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacja dot. budowy przydomowych oczyszczalni ścieków

W związku z planowanym wejściem nowych możliwości wspierających gospodarkę wodno-ściekową kierujemy do Państwa prośbę o zgłaszanie swojego zainteresowania budową przydomowych oczyszczalni ścieków i uzyskaniem dofinansowania ze środków zewnętrznych w formie deklaracji wstępnej.

Państwa deklaracja ma charakter rozpoznawczy i ma służyć do oszacowania ilości osób zainteresowanych współfinansowaniem budowy przydomowych oczyszczalni. 

Przedmiotowa deklaracja jest dokumentem wstępnym świadczącym o chęci uczestnictwa i współfinansowania budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Sienno. 

Dokumentem wiążącym będzie umowa zawarta pomiędzy Gminą Sienno a właścicielem nieruchomości. Propozycja zawarcia umowy zostanie przedstawiona zainteresowanym osobom po uzyskaniu zapewnienia finansowania dla przedmiotowego zadania. Informacje dotyczące terminów realizacji i wysokości udziału finansowego zostaną określone w w/w umowie.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie deklaracji i dostarczenie podpisanych deklaracji do Urzędu Gminy Sienno.

Deklaracje dostępne są na stronie www.sienno.pl oraz w siedzibie urzędu.

Deklaracje należy składać do 30 lipca 2021 r.