Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Podpisanie umów na budowę świetlic w Nowej Wsi i Eugeniowie

W dniu 18.03.2024 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Sienno podpisana została umowa na budowę dwóch świetlic wiejskich w miejscowościach Nowa Wieś oraz Eugeniów.

Wartość zadania wynosi 1 875 810,43 zł, z czego 90% (1 688 229,38 zł) jest finansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Planowana inwestycja ma na celu budowę nowych budynków z przeznaczeniem na funkcję świetlic wiejskich wraz z ich wyposażeniem, instalacjami wewnętrznymi i przyłączami. Zostaną także wykonane dojazdy i dojścia do budynków wraz z ciągiem komunikacyjnym.

Wykonawcą zadania została firma Robert Grzyb "INTEGRA" Przedsiębiorstwo Usługowe z Radomia. Na realizację zadania Wykonawca ma 18 miesięcy.

Umowa została podpisana przez Pana Mariusza Strąka Burmistrza Miasta i Gminy Sienno, Panią Jolantę Karolik Skarbnik, Pana Roberta Grzyba – Wykonawcę  w obecności przedstawicielek Koła Gospodyń Wiejskich „Jarzębinki” w Eugeniowie, strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi, Pani Doroty Wojtas-Lorek Sekretarz Miasta i Gminy Sienno, Pani Agnieszka Skrobisz Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rozwoju.