Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Sienno

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Nazwa operacji: „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Sienno: przebudowa drogi wewnętrznej relacji Janów – Wierzchowiska Drugie na odc. 2007,77 mb i przebudowa drogi gminnej 190503W relacji Wierzchowiska Drugie – Gozdawa na odc. 1602,03 mb”.

Operacja mająca na celu poprawę infrastruktury drogowej poprzez przebudowę dwóch dróg na terenie Gminy Sienno: drogi relacji Janów-Wierzchowiska Drugie oraz drogi relacji Wierzchowiska Drugie-Gozdawa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach operacji typu: „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”, poddziałania

„Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: przebudowa drogi wewnętrznej na odcinku 2,007 km oraz przebudowa drogi gminnej na odcinku 1,602 km.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 1 410 043 zł.