Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zakup prefencyjny węgla dla mieszkańcow Gminy Sienno.

Szanowni Państwo, 

 Informujemy, iż w celu zakupienia węgla w preferencyjnej cenie 1800,00 zł brutto za 1 tonę  w roku 2023, należy

WYPEŁNIĆ I ZŁOŻYĆ WNIOSEK O ZAKUP WĘGLA do 31 stycznia 2023 r. (jest to termin ostateczny złożenia wniosku) wnioski będą przyjmowane:

- osobiście w Urzędzie Gminy Sienno,

- drogą elektroniczną za pomocą platformy e-PUAP (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym).

Wnioski są dostępne w wersji elektronicznej na stronie www.sienno.pl w zakładce wnioski do pobrania lub bezpośrednio w wersji papierowej w  sekretariacie Urzędu.

W przypadku gdy do dnia 31 grudnia 2022 r. nie dokonano zakupu paliwa stałego w ramach zakupu preferencyjnego albo dokonano takiego zakupu w ilości mniejszej niż 1,5 tony, to ilość paliwa stałego niezakupionego w ramach limitu 1,5 tony powiększa limit na rok 2023, który również wynosi 1,5 tony.

 UWAGA!!!!!!

JEŻELI MIESZKANIEC  NIE ZAKUPIŁ WĘGLA W 2022 R. W ZWIĄZKU Z JEGO BRAKIEM NA SKŁADZIE, RÓWNIEŻ MUSI ZŁOŻYĆ NOWY WNIOSEK NA 2023 R., W KTÓRYM PONOWNIE WNIESIE O JEGO ZAKUP W 2023 R.  OSOBY TE BĘDĄ MIAŁY PIERWSZEŃSTWO W NABYCIU 1,5 TONY WĘGLA PRZED NOWYMI WNIOSKAMI.

NALEŻY ZŁOŻYĆ NOWY WNIOSEK. WNIOSKI ZŁOŻONE W 2022 R. NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ !!!!!!

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Ponadto Urząd Gminy Sienno przypomina, że do jego właściwości należy przyjęcie i weryfikacja wniosków o preferencyjny zakup węgla, na podstawie których składane są zamówienia oraz  dystrybucja węgla  na terenie gminy po jego dostarczeniu z KDW.

Za terminy dostaw węgla z kopalni do KDW odpowiada Polska Grupa Górnicza S.A.