Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Sprzęt komputerowy dla uczniów z rodzin byłych pracowników PGR-ów

Obecnie Gmina jest na etapie podpisania umowy z dostawcą sprzętu. W ramach projektu w Gminie Sienno sfinansowany zostanie zakup sprzętu w ilości: - 10 szt. laptopów, na łączną kwotę 25 000,00 złotych brutto.

logo

Przypominamy, że Gmina Sienno uzyskała dofinansowanie w wysokości 25 000,00 zł w ramach projektu „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”.

Pieniądze te przeznaczone zostaną na zakup laptopów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy złożyli wnioski, uzupełnili dokumentację i zostali zakwalifikowani do projektu. Jednym z warunków przystąpienia było wykazanie pokrewieństwa z przodkami (rodzicami, dziadkami, pradziadkami), którzy pracowali w byłych Państwowych Gospodarstwach Rolnych .

W związku z przekroczeniem kosztów w realizacji projektów Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmniejszyło kwotę dofinansowania na zakup laptopów  do 2 500,00 zł.

Wkrótce będziemy zapraszać wnioskodawców, którzy zostali zakwalifikowani do projektu po odbiór sprzętu.