Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

17 czerwca odbiór odpadów budowalnych

Wójt Gminy Sienno przypomina, że w dniu 17.06.2022r (piątek) odbierane będą odpady budowlane i rozbiórkowe z terenu Gminy Sienno.

Jeśli ktoś z Państwa będzie miał do odbioru worek „big-bag” z odpadami budowlanymi i rozbiórkowymi jest proszony o zgłoszenie telefoniczne do firmy Remondis pod nr telefonu 041 262-41-00 wew. 3.

Przypominamy, że odpady budowlane i rozbiórkowe to odpady, które powstają podczas budowy, demontażu i prac remontowych domu lub mieszkania. Odpady powinny być zgromadzone przed posesją w workach typu „big-bag”, tak aby samochód odbierający odpady mógł je załadować.

Wójt Gminy Sienno przypomina, że odpady budowlane i rozbiórkowe można oddać  bezpłatnie do PSZOK zlokalizowanego przy ul. Lipskiej 18, 27-350 Sienno w godzinach otwarcia punktu tj. wtorek od 7.00 do 10.00 oraz w piątek od godz. 12.00 do 15.00. Zapraszamy!