Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

Gminny Ośrodek Kultury w Siennie zaprasza stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich na bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego. Zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich.

  • 19 października 2021 r.  (wtorek) pt.: PRAWNE ASPEKTY FUNKCJONOWANIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH od godz. 14.00 do 19.00, Miejsce: GOK Sienno, Rynek 19 Na szkoleniu omawiane będą kluczowe dokumenty wewnętrzne organizacji, wymagania i  sposoby tworzenia dokumentacji, regulacje prawne związane z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych i nowe uregulowania prawne.

 

  • 26 października 2021 r.  (wtorek) pt.: UPROSZCZONA EWIDENCJA PRZYCHODÓW I KOSZTÓW od godz. 14.00 do 19.00, Miejsce: GOK Sienno, Rynek 19

Moduł UEPiK umożliwia prowadzenie uproszczonej księgowości przez podmioty NON PROFIT spełniające warunki o których mowa w art. 10a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Na szkoleniu omówione zostaną zasady prowadzenia uproszczonej księgowości zarówno dla stowarzyszeń i fundacji jak i dla KGW, zasady wypełniania formularzy, podatkowe i niepodatkowe koszty uzyskania przychodów w UEPiK, jak prawidłowo wypełniać zeznania roczne.

 

Zapisy na szkolenia przyjmujemy w Gminnym Ośrodku Kultury w Siennie pod nr. tel. 48 37 86 062 do 13 października 2021r.