Dzisiaj jest , godzina

Pytania do Wójta

Autor: *
Email:
Pytanie: *
Wyrażam zgodę

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez gminę Sienno z siedzibą w Siennie, ul. Rynek 36/40, 27-350 Sienno, moich danych osobowych zawartych w formularzu pn. Pytania do Wójta zamieszczonym na stronie www.sienno.pl w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.”

Zapoznałem się

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

1. Administrator Wójt Gminy Sienno kontakt osobisty lub pisemnie: adres 27-350 Sienno ul. Rynek 36/40
2. Administrator – Wójt Gminy Sienno wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować: - telefonicznie 483786011- email sekretarz@sienno.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
3. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
4. Dane nie są przekazywane innym odbiorcom.
5. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6. Okres przechowywania danych 6 miesięcy.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania.
8. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
9. Pani/Pana dane wprowadzane na podstawie danych zawartych w formularzu.
10. Podanie danych jest dobrowolne.

Najnowsze odpowiedzi:

2018.12.04 | G

Witam!Kiedy będzie postawiona tablica informująca o nr domów w Jaworze Soleckim w kierunku lasu?

Odpowiednia tablica zostanie zainstalowana do końca marca o ile pozwolą warunki pogodowe

2018.12.01 | Problem z zasięgiem BTS

Kiedy zostaną uruchomione nadajniki w tarnówku, gdzie Play ma być, czy tam też będą inne siecie komórkowe ????

Nie posiadamy dokładnej informacji na temat sieci ale jest to prawdopodobnie play co do terminu uruchomienia to niestety brak informacji.

2018.11.01 | X

Witam. Mam pytanie odnośnie remizy w Jaworze Soleckim, czy można ją wynająć na imprezy okolicznościowe?

Świetlica w Jaworze Soleckim nie jest jeszcze przygotowana na organizację tego typu imprez. Brak jest niezbędnego wyposażenia.

2018.09.05 | Jarek

Nadal słaby sygnał w centrum Sienna jak i na pozostałej częściach gminy Sienno. Potrzebne naprawa albo kolejny nadajnik sieci komórkowej np.. Orange, T-Mobile, Play itp...

Wg informacji ze Starostwa w Lipsku na terenie powiatu Lipskiego ma być wybudowanych ok. 15 nowych przekaźników telefonii komórkowej min. w Starej Wsi, Tarnówku, Rzeczniowie, Pawliczce. Wieża w Starej Wsi jest już wybudowana i niebawem będzie przekaźnik uruchomiony. Mam nadzieję,ż ete nowe przekaźniki zdecydowanie poprawią jakość i moc sygnałów wszystkich operatorów.

2018.08.27 | Piotr

Witam serdecznie czy tak w skrócie bez szczegółów można dowiedzieć się na czym ma polegać zmiana planu zagospodarowania przestrzennego we wsi wierzchowiska dziękuję

Proszę o zapoznanie się z dokumentami zamieszczonymi na stronie: www.bip.sienno.pl - zakładka - zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wsi Wierzchowiska Pierwsze.

2018.07.24 | Mieszkaniec wsi

Witam. Panie Wojcie czy będzie organizowany przetarg na sklep w Jaworze Soleckim? ?? Jest to jedyny sklep w okolicy a w nim nie ma co kupić brak jest podstawowych artykułów nie mówiąc już o rozmrozonych lodach i na nowo zamrazanych. We wsi potrzebujemy sklepu dobrze zaopatrzonego a od dłuższego czasu właściciel sklepu nie przywozi towaru. Przyda się sklep duży i z dużym towarem. Pozdrawiam

Działalność gospodarczą w tym handel detaliczny może prowadzić każdy. Gmina nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie sklepów. Jeżeli są chętni na prowadzenie handlu w lokalu obok remizy w Jaworze to proszę o pisemne zgłoszenia. Po zorientowaniu się jakie jest zainteresowanie prowadzeniem sklepu w tym lokalu podejmiemy decyzję o trybie wynajęcia lokalu.

2018.06.10 | STANISŁAW ŚWIĄTEK

jestem mieszkańcem wsi wierzchowiska pierwsze i mam do Pana Wójta pytanie dlaczego podczas wakacji nie ma żadnego połączenia PKS-em,nie można dojechać do Urzędu Gminy ,Urzędu Powiatu i Starostwa, nie mówiąc już o dotarciu do szpitala, a nie wszyscy mają własny pojazd.

Szanowny Panie przewóz osób jest komercyjną działalnością gospodarczą wykonywaną przez podmioty gospodarcze całkowicie niezależne od gminy. W odpowiedzi na nasze zapytania kierowane do firm przewozowych w sprawie kursów autobusowych otrzymujemy odpowiedź następującej treści: "z uwagi na brak rentowności kursy autobusów nie będą wykonywane". Gmina nie żadnego wpływu na decyzje firm przewozowych.

2018.06.06 | Olek

Witam mam pytanie kiedy ruszą prace związane z nową drogą 747 lecącą przez nasze pola pomiędzy iłżą a Lipskiem

Droga ta jest drogą wojewódzką tak więc decyzja o budowie tej drogi należy do władz województwa mazowieckiego. Trwają obecnie prace przy opracowaniu dokumentacji technicznej. Nie posiadamy żadnej wiedzy o planowanym terminie realizacji budowy drogi.

2018.06.01 | Jan

Panie wójcie ja w sprawie drogowskazu miejscowości Wierzchowiska z tego co się zorientowałem wychodzi z tego że to gmina to znaczy pan wójt W imieniu mieszkańców powinien taki wniosek napisać jeżeli mieszkańcy zgłaszają taki problem o braku znaku Mam nadzieję że pan się tym problemem zajmie a nie tylko przysłowiowo odbije piłeczkę i tablica informacyjna o Wierzchowicach pojawi się Dzięki Panu

Nasz wniosek dot. drogowskazu do Wierzchowisk jest w Mazowieckim Zarządzie Dróg.

2018.05.14 | Mieszkańcy GMINY SIENNO

Panie Wójcie,co myśli Pan jako nie urzędnik a mieszkaniec gminy o ośrodku zdrowia i jego funkcjonowaniu...........

W dniu 26 czerwca br. Rada Gminy przyjęła uchwały w sprawie utworzenia gminnego zakładu opieki zdrowotnej. W sierpniu zamierzamy wybrać kierownika nowego zakładu. Planujemy aby, zakład rozpoczął funkcjonowanie najpóźniej do końca roku. Mam nadzieję, że nowy gminny zakład opieki zdrowotnej zapewni mieszkańcom gminy opiekę zdrowotną na dobrym poziomie.

[ zobacz wszystkie pytania ]

Dane adresowe:
Urząd Gminy Sienno
ul. Rynek 36/40
27-350 Sienno
Dane kontaktowe:
tel. 48 378 60 11
tel. 48 378 60 18
fax. 48 378 61 34
mail: ug@sienno.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
7:15 - 15:15