Dzisiaj jest , godzina

Pytania do Wójta

Autor: *
Email:
Pytanie: *
Wyrażam zgodę

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez gminę Sienno z siedzibą w Siennie, ul. Rynek 36/40, 27-350 Sienno, moich danych osobowych zawartych w formularzu pn. Pytania do Wójta zamieszczonym na stronie www.sienno.pl w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.”

Zapoznałem się

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych

1. Administrator Wójt Gminy Sienno kontakt osobisty lub pisemnie: adres 27-350 Sienno ul. Rynek 36/40
2. Administrator – Wójt Gminy Sienno wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować: - telefonicznie 483786011- email sekretarz@sienno.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
3. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
4. Dane nie są przekazywane innym odbiorcom.
5. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6. Okres przechowywania danych 6 miesięcy.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania.
8. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
9. Pani/Pana dane wprowadzane na podstawie danych zawartych w formularzu.
10. Podanie danych jest dobrowolne.

Najnowsze odpowiedzi:

2019.09.03 | Mieszkanka Dąbrówki

Witam!Proszę o podanie. ktore odcinki dróg będą budowane tego roku w naszej gminie,slyszalam o 9 takich odcinkach. Czy tak jest faktycznie?Jakie jest źródło finansowania i proszę o uzasadnienie dlaczego te odcinki są do wykonania w pierwszej kolejności.Mam nadzieję ze mój wpis tym razem doczeka się odpowiedzi i nie zniknie jak poprzednie chyba że te "niewygodne" nie zasługują na poważne traktowanie.

Drogi do realizacji w 2019 r. - finansowanie 100 % z budżetu gminy - kredyt. Przebudowa drogi gminnej nr 190533W ul.Partyzantów Przebudowa drogi gminnej Nr 190534W w Pradze Dolnej Przebudowa drogi gminnej nr 190521W w Krzyżanówce Przebudowa drogi gminnej nr 190530W w Leśniczówce Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Dąbrówce Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Nowej Wsi Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej w Nowej Wsi Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej w Krzyżanówce Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej w Krzyżanówce

2019.08.18 | Mateusz Suwała

Mam pytanie czy moglbym dostac informacje z archiwum na temat histori Sienna i okolil chcialbym stworzyc film na temat histori Sienna i okolic

Proszę o podanie adresu poczty mailowej

2019.07.24 | X

Witam W nawiązaniu do podpisanego w dniu 11.07 porozumienia z WIOŚiGW proszę o informację od kiedy, w jakich godzinach i gdzie w w urzędzie gminy Sienno będzie funkcjonował punkt konsultacyjny dla mieszkańców gminy, w którym będzie można załatwić wszelkie sprawy związane z wypełnieniem i złożeniem wniosku aplikacyjnego oraz jego rozliczeniem bez konieczności wyjazdu do WFOŚiGW w Radomiu. Z Poważaniem

W godzinach pracy urzędu gminy pok. nr 16 - zapraszamy.

2019.07.09 | Jola

Witam. Panie Wójcie zgodnie z pańskimi zapewnieniami wraz z rozpoczęciem wakacji miał nastąpić remont - adaptacja pomieszczeń na stołówkę i kuchnie w szkole w Jaworze Soleckim. Wakacje trwają a remontu nie widać. Moje pytanie brzmi : czy został już wyłoniony wykonawca tego remontu i kiedy rozpoczną się prace? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

W dniu 10 lipca rada gminy zwiększyła kwotę w budżecie gminy na to zadanie co pozwala o ogłoszenie przetargu na kompletną realizację. Planujemy ogłosić przetarg na wyłonienie wykonawcy w lipcu br.

2019.05.29 | mieszkaniec gminy

Jeden z rolników zasadził wiśnie na pasie drogowym drogi gminnej łączącej drogę Sienno - Ostrowiec z Leśniczówką tzw Górną Drogę. Czy Pan panie Wójcie pozwoli na taką samowole niektórych mieszańców gminy? Tzw. Górna droga do Leśniczówki nie jest drogą gminną tylko wewnętrzną. Proszę o podanie więcej informacji celem zlokalizowania tych nasadzeń. Nasadzenia znajdują się na działkach 4 i 6 Olechowa Nowego.

Z dostępnych danych nie wynika, że wskazane nasadzenia znajdują się w pasie drogi wew. o numerze działki 167. Jest bardzo prawdopodobne, że to droga faktycznie została przesunięta w kierunku południowym wchodząc na działki o numerach 4 i 6.

2019.05.15 | G

Dzień dobry!Ponawiam pytanie czy zostanie postawiona tablica informująca o numerach domu w Jaworze Soleckim w kierunku lasu..ostatnio pisałam wiadomość na początku kwietnia i nie została ona umieszczona na stronie, nie było też odpowiedzi. Początkowa obietnica była że do końca marca tablica miała być, czy mieszkańcy mają postawić sobie własną tablicę, bo ze strony urzędu nie można się doprosić!

Opóźnienie spowodowane zostało dużą ilością potrzeb w zakresie zakupu oznakowania drogowego i tym samym koniecznością przygotowania jednego dużego zamówienia. Oferty już wpłynęły, w ciągu tygodnia wybierzemy wykonawcę i przewidujemy montaż znaków i tablic w miesiącu czerwcu.

2019.05.09 | Przemysław

Dzień dobry Panie Wójcie. Już jakiś czas temu o to pytałem tutaj jak również podczas festynu w Jaworze Soleckim w październiku w zeszłym roku. Podczas tej rozmowy od Pana oraz obecnego wtedy wicemarszałka Pana Rajkowskiego otrzymałem informacje i zapewnienie iż w tym roku rozpoczną się prace przy budowie chodnika w naszej miejscowości. Jak widać mamy już prawie koniec drugiego kwartału 2019 i nadal nic się nie dzieje w przedmiotowej sprawie. Panie Wójcie kiedy doczekamy się poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszego w naszej wsi? Codziennie moje dzieci ale również inne muszą pokonywać dystans z domu do szkoły poboczem drogi na której jak dobrze wiemy nie jest bezpiecznie.Rozumiem iż gmina nie jest zarządcą w/w drogi tylko województwo i to ono ma to wykonać, sfinansować te inwestycje ale jak dobrze pamiętam wspólną rozmowę z Panem oraz z Panem wicemarszałkiem zapewniany byłem iż środki na wykonanie tych prac są, i że napewno zostanie to w tym roku rozpoczęte. Pytanie moje czy tak jest naprawdę czy to była tylko obietnicą przedwyborcza? . Proszę o rzetelną odpowiedź w tej sprawie. Z poważaniem Przemysław

Powodem opóźnienia jest konieczność dopracowania dokumentacji projektowej do uzyskania zezwolenia na realizację tego przedsięwzięcia z uwagi na bardzo duży zakres projektowanych prac. Przewidujemy, ze w maju otrzymamy kompletną dokumentację i czerwcu złożymy zgłoszenie wykonania prac do Wojewody Mazowieckiego.

2019.04.23 | mieszkaniec Wodący

Jeden z rolników zasadził wiśnie na pasie drogowym drogi gminnej łączącej drogę Sienno - Ostrowiec z Leśniczówką tzw Górną Drogę. Czy Pan panie Wójcie pozwoli na taką samowole niektórych mieszańców gminy?

Tzw. Górna droga do Leśniczówki nie jest drogą gminną tylko wewnętrzną. Proszę o podanie więcej informacji celem zlokalizowania tych nasadzeń.

2019.02.25 | zbigniew

Szanowny Panie Wójcie. Kiedy połączycie drogę z Kochanówki do Wólki Modrzejowej asfaltem. Dodam, że gmina Rzeczniów wykonała swój plan wykonując połowę odcinka a Pan nic w tym zakresie nie zrobił. Porażka na całej linii. Pozdrawiam

Szanowny Panie Planując modernizacje dróg w pierwszej kolejności dążymy do wykonania dróg, przy których położone są budynki mieszkalne tak, aby poprawić warunki życia naszych mieszkańców a takich dróg mamy jeszcze bardzo dużo. Przy odcinku drogi, o który Pan się upomina nie ma budynków mieszkalnych i głównie jest on wykorzystywany przez mieszkańców gminy Rzeczniów.

2019.02.15 | Gm

Począwszy od straży do drogi na tarnówek

Regulację tych studzienek przeprowadzimy przy modernizacji drogi.

[ zobacz wszystkie pytania ]

Dane adresowe:
Urząd Gminy Sienno
ul. Rynek 36/40
27-350 Sienno
Dane kontaktowe:
tel. 48 378 60 11
tel. 48 378 60 18
fax. 48 378 61 34
mail: ug@sienno.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
7:15 - 15:15