Dzisiaj jest , godzina

Konsultacje projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o

2020.07.06 - 09:36

 

                Szanowni Państwo!

 Uprzejmie informuję, że 3 lipca br. rozpoczynają się prace nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi  w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok. Prace toczyły się będą zgodnie  z przyjętym harmonogramem z szerokim udziałem zainteresowanych organizacji pozarządowych. Jak zapewne Państwu wiadomo organizacje pozarządowe z całego województwa, oprócz współpracy ze swoimi lokalnymi samorządami, często podejmują współpracę z samorządem województwa. Udział zainteresowanych podmiotów pozarządowych w tworzeniu programu współpracy daje nadzieję na dostosowanie jego treści do potrzeb i planów sektora pozarządowego na kolejny rok.

                W związku z powyższym będę niezmiernie wdzięczna za opublikowanie na stronach internetowych Państwa urzędów komunikatu dotyczącego przystąpienia do opracowania projektu Programu współpracy wraz z wzorem formularza konsultacyjnego.

                Wyrażam nadzieję, że publikacja komunikatu na stronach internetowych Państwa urzędów sprawi, iż większa liczba podmiotów pozarządowych będzie mogła wziąć udział w procesie tworzenia projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok.     

                                                                                              Z wyrazami szacunku

Sara Michalska
p.o. Zastępcy Dyrektora Departamentu Organizacji ds. Organizacyjnych

Załączniki:

formularz programu [ pobierz ]
zaproszenie [ pobierz ]

dodał: Piotr Dąbrowski

Dane adresowe:
Urząd Gminy Sienno
ul. Rynek 36/40
27-350 Sienno
Dane kontaktowe:
tel. 48 378 60 11
tel. 48 378 60 18
fax. 48 378 61 34
mail: ug@sienno.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
7:15 - 15:15